1. המזרן

עובי מזרן Better-Sleep הוא 25 ס”מ (אין צורך ביותר). בפועל מה שחשוב הוא נוחות המזרן, רכיבי המזרן ואיכותם.

 

דרגת קשיחות היא “מונח” מהעולם הישן שאין לו כל רלבנטיות מאחר ורמת קשיחות היא מושג יחסי ונקבע סובייקטיבית עפ’י תחושה אישית. מה שחשוב באמת היא רמת הנוחות האישית. מזרן Better- Sleep תוכנן לספק שינה מושלמת ברמת נוחות המתאימה לכולם ולהרבה שנים. לרשותכם 120 לילות ניסיון למזרנים זוגיים במידת סטנדרט ואם לא אהבתם ניתן יהיה להחליף דגם. עלות החלפת המזרן היא 200 ש”ח בגין הובלה חזרה או 300 ש”ח בגין הובלה חזרה מיישוב מרוחק (פירוט בעמוד משלוחים).

מזרן Better-Sleep תוכנן ונבנה להתאים לצרכי הצרכן בישראל, מחקרים ונסיון בעולם ובארץ הוכיחו שדגם מזרן המורכב נכון ובנוי ממרכיבים איכותיים יספק איכות שינה מושלמת לרובו המוחלט של ציבור המשתמשים . אנו בטוחים בזאת ולכן מאפשרים 120 לילות ניסיון עם אפשרות החלפה למזרנים זוגיים. לספקנים אנו מציעים לנסות את המזרן באחד מסניפי רשת Simply-Wood.

מזרן Better-Sleep הינו מזרן פרימיום הבנוי ממפרט אחיד ואיכותי, המזרן מכיל ליבת קפיצי כיס מבודדים המבטיחים תמיכה נקודתית ותחושת ציפה מתמדת. שכבת הנוחות מורכבת משכבת לטקס טבעי בעובי 30 מ”מ המבטיחה נוחות, אוורור קפיציות וגמישות , שכבת הריפוד כוללת על- בד , שכבת ספוג רך P.U בעובי 10 מ”מ , שכבת סיבי Hollow- fiber ולמעלה בד סריג רך ומאוורר בדרגת צפיפות גבוהה ביותר (400 גר’ למ’ר), בד הריפוד סינתטי , אינו אלרגני וקל לניקוי.

לפרטים נוספים> עמוד המזרן

מזרן Better -Sleep מיוצר ברמת נוחות ובטכנולוגיה ורכיבים המתאימים למרבית המשתמשים ,המזרן בנוי להעניק תמיכה המתאימה למגוון מבני גוף ותנוחות שינה כדי לספק שנת לילה מושלמת לרוב האנשים. נסו ותיווכחו.

מזרן Better- Sleep הינו מזרן מה “דור החדש”, מבנהו ורכיביו מבטיחים שינה מושלמת. הטכנולוגיה המודרנית ידועה וזמינה לכלל יצרני המזרנים האיכותיים יתרונו בכך שהוא נטול “גימיקים”, ועשוי בדיוק מוקפד באופן המותאם ביותר לצרכיי הנוחות של הצרכן בישראל לשרתו לאורך שנים.

הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לדחוס באריזת לחץ מזרנים (במבנה מסוים), לגלגלם ולאריזתם בקופסא קומפקטית על מנת להקל על אפשרויות השינוע עד לחדר השינה שלכם, טכנולוגיה זו מאפשרת גם להוזיל את הוצאות האחסון וההובלה מהמפעל לביתכם . מבנה הקפיצים המבודדים המיוחד (בצורת חבית) מאפשר את דחיסתם במצב שטוח לתוך עצמם ובזכות החיסום שהם עוברים בתהליך היצור הם שומרים על חיוניותם גם בעת היותם ארוזים , עם פתיחת אריזת הוואקום קופצים וחוזרים הקפיצים במהירות למלוא גודלם ומבטיחים תמיכה איכותית לאורך שנים. גודל האריזה הוא 35×35 ס”מ, אורך האריזה נע בין 190-150 ס”מ (תלוי ברוחב המזרן).

מזרן Better- Sleep נושא תו ותווית תקן. המזרן נבדק ואושר על ידי מכון התקנים הישראלי, עומד בכל המבחנים למניעת הידלקות,  זאת ללא שימוש באמצעים כימים מעכבי בעירה, כנדרש ע”י התקנים המחמירים ביותר גם באירופה, בריטניה וארה”ב.

בעת פתיחת האריזה יתכנו ריחות נורמליים למוצר חדש ולחומרי אריזה (כמו ניילונים וקרטונים), ריחות אלו גם אם יהיו ייעלמו תוך מס’ ימי שימוש מועטים.

משקל מזרן זוגי (נטו) נע בין 45 ק”ג – 50 ק”ג בהתאם לגודלו, משקל אריזת הקרטון הוא 3 ק”ג.

 מזרני Better- Sleep בישראל, משווקים במידות:  

 120X190, 90X200,80X200, 80X190,

 180X200, 160X200,160X190,140X190

מזרני Better- Sleep , הכריות, השמיכות, והמצעים תוכננו ועוצבו במח’ העיצוב והפיתוח של Better- Sleep בישראל בהתאמה מרבית לצרכיי הצרכן הישראלי.
המזרנים מיוצרים בסין עפ”י מפרטים בלעדיים ל Better- Sleep ובהשגחת מומחים במפעלים עתירי טכנולוגיה שאינה בנמצא בד”כ בתעשייה המקומית בישראל.

למזרני Better- Sleep ניתנת אחריות לתקופה של -12 שנים על מבנה המזרן (קפיצים מבודדים) ועל השכבות הפנימיות , לבד הריפוד ניתנת אחריות לשנה, האחריות לא כוללת נזקי שימוש  ( לעמוד תנאי אחריות) > לפרטים מלאים

לניקוי המזרן ניתן להשתמש במטלית לחה (טבולה במים וסחוטה היטב), כן ניתן להשתמש במגבונים לחים המותאמים לניקוי בדים (ללא דטרגנטים). הניקוי יעשה בתנועות מעגליות , אין להספיג את בד הריפוד על מנת למנוע “כתמי מים” , אין לגהץ על המזרן, לשמירה על שלמות וניקיון המזרן הננו ממליצים להשתמש בריפודית מגן של Better- Sleep.

 לעיתים, יתכן וייקח לגופכם מס’ ימים להתרגל למזרן חדש, אל חשש זה טבעי, בעת מעבר ממצע ישן או לא איכותי למזרן איכותי. תנו לעצמכם לפחות 4 שבועות לאמץ את הנוחות המושלמת של מזרן Better- Sleep ואנו מאמינים שלא תתחרטו . יש לכם עד 120 לילות ניסיון למזרן זוגי.

המזרן יכול לתמוך בנוחות באדם במשקל של עד 120 ק”ג, עד שני בני הזוג (במזרן זוגי).

מזרן Better -Sleep הינו מזרן המתאים לכל סוגי הבסיסים והמשטחים, ניתן להניחו ישירות על הרצפה , על בסיס מרופד או על משטח כפיסי עץ גמישים תקניים (Slats), יש לוודא שהמרחק בין כפיסי העץ הגמישים אינו עולה על 8 ס”מ.

אין צורך להפוך את מזרן Better -Sleep,ניתן לסובב אותו אחת למספר חודשים על מנת לאזן את הלחץ המושפע על הקפיצים ובכך להאריך את חיי המזרן. צדו העליון של המזרן הוא הצד הנושא את תוויות Better- Sleep ומכון התקנים.

בהחלט כן, ניתן לבחון ולנסות פיסית את מזרן Better-Sleep  בכל אחד מאולמות התצוגה של רשת Simply-Wood ברחבי הארץ, ניתן גם לבצע רכישה במקום, לסניפי Simply-Wood

העולם התקדם וכך גם אנחנו, רכישה באונליין חוסכת אולמות תצוגה, חוסכת עלויות פרסום כבדות וחוסכת עלות אנשי מכירות. התמקדות בדגם איכותי אחד באריזת לחץ חסכונית , ללא גימיקים מיותרים וללא שימוש במונחים שרלטנים שאין מאחוריהם דבר מאפשרת לנו לייצר מהפכה וחדשנות – ערך להנגשת מוצר איכות במחיר הוגן ובר השגה. הגיע הזמן שגם בענף השינה תינתן לצרכן הישראלי ההזדמנות להרגיש שהוא עשה עסקה טובה וקבל תמורה הולמת עבור הכסף ששלם.

2. כריות

מיקרו פייבר הינו חומר מילוי מפוליאסטר מתקדם ביותר, קפיצי, גמיש ושומר על חיוניותו וצורתו, מאפשר תמיכה, נוחות ואוורור יותר מכל חומר אחר ( כמו ספוגים למיניהם או פוך נוצות). מיקרו פייבר שומר על כושר תמיכה קבוע מספק תמיכה נאותה לראש ולצוואר ומאפשר סיבובי גוו בנוחות יתרה. כן מיקרו- פייבר הוא חומר היפו אלרגני ושומר על חיוניותו כביסה אחר כביסה. פשוט נפלא לחוש מה ש-10 ס”מ של כרית מיקרו פייבר יכולה להוסיף לשנת הלילה שלכם.

ספוגים (פוליאוריתן או ויסקו) הם חומרים לריפוד מזרנים, כריות הם סיפור אחר. הראש שלנו הוא אחד האזורים החמים בגוף, ספוג מבטיח תמיכה (בד”כ קשיחה מידי) אך פחות רכות, אוורור ומיזוג הטמפ’ ותמיכה רכה הדרושות מכרית טובה.

פוך אינו מציע את הקפיציות והגמישות לה זקוקים הראש והצוואר במנוחה. במקום זאת היא נוטה להימעך תחת לחץ הראש ויש לטפוח עליו לעתים תכופות משך הלילה, לעתים נחלצים ראשי נוצות דוקרניות מתוך בד הציפוי. הפוך אינו מתאים לאלרגיות שונות ובעייתי לכביסה וניקוי.

כיסוי בד כותנה 100% באריגת פרקל (Percale ) צפופה מאפשר זרימת אוויר חופשית לכלל מרכיבי הכרית ושומר על כרית קרירה, מאווררת ונוחה.

ל –BETTER-SLEEP

3 סוגי כריות  

1. (כרית מיקרו פייבר Micro)
בנויה מיחידת מילוי מיקרו פייבר אחת במשקל 1100 גר’/מ”ר מצופה בבד 100% כותנת פרקל (ניתנת לכביסה).
2. כרית בתוך כרית. מיקרו פייבר. (Douuble Micro)
בנויה מכרית פנימית וכרית מעטפת חיצונית. הכרית הפנימית בנויה מיחידת מילוי מיקרו – פייבר במשקל 800 גר’ מצופה בבד פרקל 100% כותנה . הכרית החיצונית עם מילוי מיקרו פייבר כולל של 400 גר’ /מ”ר (200 גרם בכל צד). הכרית החיצונית מצופה ב- 4 צדדיה בבד 100% כותנת פרקל בצפיפות 300TC.
3.כרית בתוך כרית, לטקס ומיקרו פייבר  (Micro/Latex)
בנויה מכרית לטקס פנימית וכרית מעטפת חיצונית עם מילוי מיקרו פייבר.
הכרית הפנימית בנויה מלטקס טבעי בצפיפות נמוכה ועטופה בבד סריג סינתטי מאוורר. הכרית החיצונית עם מילוי מיקרו פייבר כולל של 400 גר’/ מ”ר (200 גר’ בכל צד). הכרית החיצונית מצופה ב- 4 צדדיה בבד 100% כותנה פרקל בצפיפות TC 300.

כריות BETTER-SLEEP פותחו ותוכננו בישראל ומיוצרות בסין, טכנולוגיות הייצור של סיבי המיקרו פייבר בסין הינן מהמתקדמות ביותר בעולם.

כן, עדיף לטפוח על הכרית ברמה יומית (אם אפשרי) על מנת לרענן אותה ולשמור על צורתה. מילוי הכרית שלנו מאפשר לשמר את צורתה ולרעננה בקלות בכמה טפיחות קלות.

מחקרים מראים שכמעט כולנו מסתובבים ומשנים תנוחות משך שנת הלילה, כריות BETTER-SLEEP מותאמות לכלל התנוחות (גב, צד ובטן).לחובבי תמיכה קשיחה יותר (במיוחד לישנים על הצד) מומלץ להשתמש בכרית חיצונית מיקרו פייבר עם כרית פנימית מלטקס.(ניתן להשיג בחנויות Simply-Wood).

כריות BETTER-SLEEP בנויות לתמוך, להציף ולאוורר בנוחות את הצוואר והראש בכל תנוחות השינה. תודות לסיבי המיקרו –פייבר הדקיקים, המשיים למגע, קפיצים וגמישים המשמשים כמילוי לכרית החיצונית, או גם לכרית הפנימית. הכרית נשארת בלתי מעיכה ללחץ עליה ומספקת תמיכה ונוחות מבלי לשמר את חום הגוף (מאווררת). מילוי הכרית החיצונית זהה למילוי הכרית הפנימית, להבטיח זהות באופי הנוחות ,האוורור והתמיכה יחד.

לא ניתן להחזיר כריות, החזרה אפשרית אך ורק ע”פ חוקי הגנת הצרכן , עד שבועיים מיום קבלתם ובתנאי שלא נעשה בהם שימוש והם באריזתם המקורית. במקרה זה יקוצצו מסכום התשלום 5% או 100 ₪ הנמוך מבניהם.

3. מצעים

פרקל ( PARCALE) הוא סוג אריגה קלאסי של חוט מעל חוט ומיד אח”כ מתחת לחוט. שיטת אריגה זו מבטיחה מבנה אריג חזק השורד לאורך זמן רב יותר ומבטיח מעבר אוויר בקלות. להבדיל מאריגת סטין (SATEEN ) שהיא אריגת חוט מתחת ואח”כ 3 חוטים מעל, שיטת אריגה זו חושפת יותר מכל חוט ומקנה יותר ברק לבד, הבעיה היא שהיא מחלישה את מבנה האריג ומאפשרת פחות מעבר אוויר.

צפיפות החוטים בבדי הפרקל של הציפות, הציפיות, הכריות והציפות הוא  300 TC

(300חוטים באינץ’ מרובע) זו היא דרגת צפיפות גבוהה ביותר המאפשרת עדין זרימת אויר חופשית דרך הבד.
צפיפות החוט (Thread count )היא פרמטר חשוב להשגת רכות ונוחות בבד מצעים.
בדי הסריג של הסדינים המותאמים (100% כותנה) עשוי במשקל 220 גר’ /מ”ר שהוא רמה גבוהה ביותר של צפיפות סריג המאפשר זרימת אוויר חופשית.

בכביסה עדינה, ע”פ הוראות הכביסה על תווית הבד התפורה לכל פריט. ניתן לייבש ולגהץ (אין צורך לגהץ את הסדין העשוי מסריג).

המצעים מתאימים לכל סוגי המזרנים, סדין הסריג המותאם שלנו מותאם לכל מזרן במידה רלוונטית ובעובי מרבי עד 30 ס”מ.

המצעים מתוכננים ומעוצבים על ידי BETTER-SLEEP בישראל. המצעים סרוגים, ארוגים,תפורים וארוזים בסין במפעל מתקדם ואיכותי תחת בקרה שוטפת של מומחים מטעמנו

4. ריפודית

ריפודיות מזרן של BETTER-SLEEP מוסיפה נגיעה של רכות ונוחות  למזרן, שומרת על המזרן ממגע ישיר של אבק, זיעה, רוק וכתמי לכלוך אך לא מחדירה מסיבית של נוזלים. ריפודית מגן אטומה לגמרי אכן מונעת חדירת נוזלים אך מאידך משנה את מגע ונוחות השינה,ומפחיתה מרמת האוורור של המזרן. 

התוצאות הטובות ביותר מושגות במכונת כביסה, בכביסה עדינה (ע”פ ההוראות על תווית הבד התפורה לדופן). ניתן לייבש במייבש בטמפ’ נמוכה, אין צורך בניקוי יבש.

ריפודית המזרן של BETTER-SLEEP תוכננה במיוחד לשמור על אוורור ורכות המגע עם המזרן. המילוי הפנימי עשוי מסיבי הוליפייבר דקים ובד הכיסוי מכותנה 100% באריגת פרקל מאווררת .הריפודית מהודקת לגוף המזרן באמצעות רצועות גומי תואמות ב-4 פינות המזרן.

5. שמיכות

ל- BETTER-SLEEP שני סוגי שמיכות: שמיכת חורף ושמיכת קיץ.

שמיכת החורף-בנויה ממילוי של סיבי מיקרו-פייבר במשקל של 600 גר’/מ”ר (מקביל ל TOG 10) וציפוי חיצוני של בד כותנה 100% באריגת פרקל בצפיפות TC 300.

שמיכת קיץ-שמיכת רקמה צפופה (QUILT ) במילוי של סיבי מיקרו פייבר במשקל של 200 גר’/מ”ר ציפוי חיצוני של בד כותנה 100% באריגת פרקל בצפיפות TC 300.

משקל מילוי שמיכת החורף היא 600 גר’/מ”ר הזהה לTOG 10 בשמיכות פוך. משקל זה מותאם לחורף הישראלי, ניתן להשתמש בשמיכת החורף גם בקיץ בחדר ממוזג.

מקובל לעטוף את שמיכת החורף (DUVET ) בציפה לתוספת שכבת חימום וכן על מנת למנוע את הצורך בכביסות תכופות. שמיכת הקיץ היא ביסודה שמיכת רקמה צפופה ודקורטיבית.(QUILT) בעלת משקל קל ובד”כ לא מקובל לעטפה בציפה.

שמיכת החורף בנויה ממילוי כבד יחסית (600 גר’/מ”ר) ונועדה לשמור על חום הגוף , שמיכת הקיץ קלה יותר באופן משמעותי, מיועדת לשימוש בחדר ממוזג (באקלים הישראלי) בד”כ מעוצבת ברקמות מעוצבות ומשמשת גם כפריט עיצובי.

השמיכות אינן אלרגניות מאחר וחומר המילוי שלהם הוא סיבים אקריליים דקים (מיקרו-פייבר) שאינו מן החי ואינם יכולים לספוח בקטריות כמו קרדית האבק, ציפוי השמיכה הינו מכותנה צפופה  שאינה אלרגנית.

תופתעו, אך ניתן להשתמש בחדרים ממוזגים בשמיכת החורף גם בקיץ, חומר המילוי וכותנת הציפה מבטיחים אוורור, לאלה המאחסנים את שמיכת החורף ניתן לעשות זאת באריזה המקורית של השמיכה שצד אחד שלה עשוי מעל-בד מאוורר. מומלץ לא למחוץ את האריזה בחפצים כבדים מעליה.

לשמיכות ניתנת שנה אחריות בתנאי שימוש סבירים.

תלוי באופן השימוש והתחזוקה, בממוצע כ- 10 שנים.

שמיכות BETTER-SLEEP תוכננו ועוצבו בישראל, הן מיוצרות בסין במפעל מתקדם ואיכותי ביותר תחת בקרה שוטפת של מומחים מטעמנו.

6. בסיסים

הבסיסים של BETTER-SLEEP  ( בסיסים מרופדים ובסיסי עץ) מותאמים למזרנים ונועדו לספק מצע תמיכה איכותי למזרן בשני סוגי נוחות ועיצוב. מרופדים ועץ חשוף ולאפשר גובה ארגונומי לישיבה, שכיבה וקימה מהמזרן סה”כ שהוא כ-50 ס”מ (כולל המזרן) , ניתן לשים את המזרן ישירות על הרצפה ללא בסיס  (עם מחצלת או שטיח מתחתיו) וגם אז מובטחת לכם שנת לילה מושלמת. את מיטות הבסיס ניתן לקבל במידות המותאמות למידות המזרנים המוצעים על ידי BETTER-SLEEP.  

מיטת בסיס מרופדת תורכב בביתכם ע”י המוביל של Better sleep  המיטה בנויה ממסגרת MDF מרופדת בבד ריפוד סינטטי אפור וריפוד בד בטנה סינטטי במשטח העליון,  הרגלים עשויות מעץ מלא. 

בסיס עץ עשוי ממסגרת MDF בציפוי פורניר אלון, רגלי הבסיס עשויים מעץ אלון מלא. בתוך המסגרת מונח משטח מסגרת ממתכת עם פסי עץ גמישים (SLATS ) במרחק תקני (לא יותר מ-8 ס”מ בין ה- SLATS) המשטח מותאם למזרן BETTER-SLEEP ומספק תמיכה גמישה יותר מבסיס מרופד. 

לא חייבים, ניתן להניח את המזרן ישירות על הרצפה (עם מחצלת או שטיח מתחתיו) וגם אז מובטחת לכם שנת לילה מושלמת. כמובן שזה פחות נוח לישיבה או קימה.

בסיס מרופד: גובה כולל 32 ס”מ מזה 16 ס”מ גובה רגלי העץ. גובה בסיס מרופד כולל מזרן BETTER SLEEP הוא כ-57 ס”מ.

בסיס עץ: גובה כולל 28 ס”מ מזה 11 ס”מ גובה רגלי העץ (המזרן תופס כ- 3 ס”מ לעומק מסגרת העץ). גובה בסיס עץ כולל מזרן BETTER SLEEP הוא: 50 ס”מ.

7. שידות

שידת הלילה Better-Sleep הינה ברוחב 50 ס”מ עומק 39 ס”מ גובה 45 ס”מ , ניתן לקבל אותה בשני  סוגי גימורים. אלון בשילוב מגירה לבנה, אלון בשילוב מגירה אפורה. 

השידות מגיעות מורכבות. המוביל ירכיב אצלכם רק את רגלי השידות.

מחיר ההובלה לשידה הוא 120 ₪, לזוג שידות 180 ₪.

לא, השידות ניתנות להחזרה עפ”י חוקי הגנת הצרכן עד שבועיים מיום רכישתם כאשר לא נעשה בהם שימוש , מחשבונכם יקוזזו 5% או 100 ₪ (הנמוך בהם).

לשידות יש אחריות ל – 12 חודשים עפ”י תנאי האחריות בתקנון BETTER-SLEEP

8. הזמנות

חברת האם של מזרן Better-Sleep היא Simply-Wood בע”מ, שהינה חברה וותיקה (24 שנים),אמינה ומוכרת המתמחה בתחום חדרי השינה. למנהלי החברה ניסיון נצבר של כ- 30 שנים כולל ניהול במפעל למותגים בינלאומיים בתחום המזרנים. אתר המכירות של  Better-Sleep מאובטח בכל האמצעים הדרושים באופן קפדני ביותר, התשתיות הלוגיסטיות מופעלות מהמרכז הלוגיסטי של Simply-Wood , מזרן Better-Sleep הינו מזרן פרימיום איכותי מהדור החדש, מיוצר ללא קיצורי דרך מחומרים ואמצעים טכנולוגים המתקדמים ביותר ומוצע לקהל הרחב במחיר אטרקטיבי במיוחד בזכות היותו מיוצר בחו”ל ללא גימיקים מיותרים ובזכות שיווקו אונליין ברשת באופן החוסך את עלות החנויות והוצאות השיווק והפרסום המסורתיים בעולם הישן.

פשוט, היכנסו לאתר Better-Sleep לחצו על כפתור “לרכישה”, הזינו את הפרטים הנדרשים ובצעו רכישה במקום. כל שנדרש הוא פרטיכם ופרטי כרטיס האשראי, האתר מאובטח. חשוב לדעת את מידות המזרן והבסיס המתאימים לכם ולחדר השינה, בהמשך ניתן לטייל באתר בכל קטגוריית מוצר ולבצע הזמנות נוספות ע”י “הוספה לעגלת הקניות”, משם עוברים לקופה ובוחרים שיטת משלוח ותשלום. בהמשך נעדכן אותך מראש לצורך תיאום מועדי אספקה.

בוודאי, מס’ הטלפון לביצוע הזמנה הינו 8281885 -052, ניתן לחייג גם דרך האתר מכל טלפון סלולרי. השעות בהן ניתן לבצע הזמנה טלפונית הן בין 09:00 בבוקר ל 17:00 בערב, בימי שישי וערבי חג בין 09:00 ל 14:00.

אכן יש ליצור חשבון אישי על בסיס הפרטים שהוזנו בהזמנה . את החשבון ניתן לסגור בכל עת.

ניתן לבדוק בכל עת את מצב (סטטוס) ההזמנות בחשבונך באתר לאחר התחברות לחשבון באמצעות שם, מייל וסיסמא, יש להקליק על ” חשבון שלי” ולבחור ב”הזמנות שלי”.סטטוס “מתואם” משמעו שהליך ההזמנה הושלם ואספקת המוצר תואמה,סטטוס  “בטיפול” משמעו שהזמנתך התקבלה בהצלחה וממתינה לתיאום במחסנים שלנו. סטטוס “סופק” משמעו שההזמנה התקבלה טופלה, תואמה, וסופקה.

במידה והזמנתך התקבלה תופיע ההודעה ( עם סיום ביצוע ההזמנה) ” הזמנתך התקבלה בהצלחה”, כן ניתן לבדוק בכל עת את מצב ההזמנה בחשבונך באתר לאחר התחברות לחשבון באמצעות מייל וסיסמא, יש להקליק על “חשבון שלי” ולבחור ב “הזמנות שלי”

לביטול הזמנה יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות : שירות הלקוחות זמין בימים א’-ה’ בין השעות 09:00 – 17:00 בטלפון 052-8281885 , לאחר שעות אילו ניתן לשלוח אלינו מייל בכתובת:service@better-sleep.co.il. ונטפל בנושא לשביעות רצונך.

במידה וההזמנה לא יצאה עדיין ממחסננו ניתן להתקשר לשירות הלקוחות בימים א’ – ה’ , בין השעות 09:00 – 17:00 בטלפון 052-8281885  כן ניתן לשלוח אלינו מייל בכתובת: sevice@better -sleep.co.il ונטפל בבקשתך לשביעות רצונך במידת האפשר.

ניתן לבטל הזמנה בכל עת לפני קבלת המשלוח ועד 120 לילות ניסיון במזרן (ובתנאי שלא נפגם) וכן ביתר המוצרים (ריפודית, כריות , שמיכות , מצעים , בסיסים, שידות) עד שבועיים מיום קבלתם ובתנאי שלא נעשה בהם שימוש. הביטול יעשה בכפוף לחוקי הגנת הצרכן ותקנון Better- Sleep.

כמובן, יש לציין זאת בעת ביצוע ההזמנה בסעיף “הערות “ , כן ניתן לציין זאת טלפונית , או במייל עם מח’ שירות לקוחות, בעת תיאום מועד האספקה.

9. תשלומים וחיובים

עם ביצוע ההזמנה תתבקשו לבצע תשלום באמצעות כרטיסי אשראי, כרטיסי דיירקט , כרטיסי אשראי נטענים ובהעברה בנקאית , איננו מקבלים תשלומים במזומן או בהמחאות בנקאיות (צ’קים). לביצוע תשלום בהעברה בנקאית יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 052-8281885 בימים א’-ה’ בין השעות        09:00- 17:00.

איננו מקבלים תשלומים במזומן או בהמחאות.

כן, בהחלט ניתן לשלם בתשלומים עפ”י המפתח הבא:

  • תשלום אחד בקנייה עד 600 ₪
  • עד 2 תשלומים בקנייה מעל 600 ₪
  • עד 3 תשלומים בקנייה מעל 1200 ₪
  • עד 4 תשלומים בקנייה מעל 1800 ₪
  • עד 5 תשלומים בקנייה מעל 2500 ₪
  • עד 6 תשלומים בקנייה מעל 3000 ₪

ניתן לבדוק בכל עת את מצב החשבון שלך באתר, יש להיכנס לחשבון באמצעות כפתור ” החשבון שלי” להקליד את הפרטים האישיים (מייל וסיסמא), ואז לראות את מצב חשבונך בכל הזמנה .כל התשלומים שבוצעו בכרטיסי אשראי או בכרטיסי חיוב יחויבו בעת ביצוע ההזמנה וחייבים באישור של מנפיקת הכרטיס על מנת שיופיעו כתשלום שבוצע בחשבון שלך.

לא ניתן לשלם באמצעות האתר במזומן או בצ’קים, ניתן לעשות זאת בחנויות רשת Simply-Wood עפ”י תקנון התשלומים של Simply-Wood.

אין הנחה לתשלום במזומן

ניתן לבצע העברה בנקאית , לביצוע תשלום בהעברה בנקאית יש להתקשר טלפונית עם שירות הלקוחות בטלפון 052-8281885 בימים א’-ה’ בין השעות 09:00 -17:00. כן ניתן לשלוח אלינו מייל בכתובת:service@better-sleep.co.il ואנו נחזור אליך לטיפול בנושא.

מערך התשלומים בנוי לחייב פעם אחת בכל הזמנה, כן מתבצעות במקביל פעולות אוטומטיות המוודאות כי כל הזמנה חויבה פעם אחת ובסכום הנכון. כדי לוודא שלא ביצעת בטעות הזמנה כפולה ניתן לבדוק את ההזמנה שלך וסכומי החיוב באמצעות הקלקה על “החשבון שלי” ולבחור ” בהזמנות שלי “ תחת “החשבון שלי” את כל ההזמנות,הסטטוס שלהן ואת הסכום בו חויבת בגין כל הזמנה.

10. משלוחים

תלוי באיזה שיטת משלוח בחרת, מוביל עד הבית מגיע לביתך תוך 7 ימי עסקים בתיאום מראש, אם יעד המשלוח שלכם הוא איסוף עצמאי מאחת מחנויות רשת Simply-Wood תוכל לקבל את המוצרים תוך 5 ימי עסקים, במידה ומקום מגוריך הוא בישוב מרוחק (אילת, ישובי הערבה, מעבר לקו הירוק , ישובי רמת הגולן) נעזר לצורך כך בחב’ משלוחים וזמן ההגעה יארך לעד – 14 ימי עסקים. בכל שיטת משלוח , תדווח מראש ע”י מערכת Better-Sleep על מועד המשלוח הצפוי.

אין צורך ליזום תאום, המערכת הלוגיסטית של Better -Sleep תדאג לתאם איתך במייל, מסרון וטלפונית את זמן ואופן המשלוח.
לברורים ניתן לפנות טלפונית עם שירות הלקוחות בטלפון 052-8281885 בימים א’-ה’ בין השעות 09:00 – 17:00 ,לאחר שעות אלו ניתן לשלוח מייל בכתובת service@better-sleep.co.il ואנו נחזור אליך תוך 24 שעות לטיפול בתיאום המשלוח לשביעות רצונך.

ניתן לאסוף לבד (עפ’י תיאום מראש) מוצרי טקסטיל שהזמנת באחת מחנויות רשת Simply-Wood ברחבי הארץ או במחסני חב’ Simply-Wood באזור התעשייה המזרחי כפר סבא , לרשימת סניפי Simply-Wood.

אם הזמנתך כוללת מזרן אין כל חיוב על הובלתו, ועל מוצרי טקסטיל נלווים למעט ישובים מרוחקים ובכללם אזורי: הבקעה והערבה, ישובים דרומית מבאר שבע, ישובי אצבע הגליל ורמת הגולן בהם עלות המשלוח הינה 300 ש”ח.
אם הזמנת מוצרים (ללא מזרן) כמו כריות, ריפודיות , שמיכות , מצעים, בסיסים ושידות, מפורטת עלות המשלוח בדפי המוצר בעת ביצוע ההזמנה.

המזרן מגיע אליך באמצעות מוביל/מרכיב מורשה מטעמה של Better- Sleep , המזרן ארוז (דחוס ומגולגל) בקופסת קרטון בגודל 35X35 ובאורך משתנה בין 150-190 ס”מ (תלוי בגודל המזרן) , משקלו כולל אריזה נע בין 48 – 53 ק”ג. עם המזרן תקבל שקית בד אישית הכוללת תעודת אחריות , תעודת משלוח, וסכין מאובטחת מיוחדת לפתיחת האריזה .הוראות מדויקות לפתיחת האריזה מופיעות על קופסת הקרטון וכן בתעודת האחריות , ניתן לבקש מהמוביל לפתוח את אריזת המזרן ולפרסו ע”ג הבסיס המיועד בחדר השינה שלכם ללא תוספת תשלום. אינכם צריכים לשמור על כסוי הניילון ו/או על אריזת הקרטון, המזרן הזוגי עומד לרשותכם ל-120 לילות ניסיון. 

כמובן, בכל עת טרם מועד האספקה ניתן לשנות ולקבוע מועד מחודש. לצורך כך יש להתקשר לשירות הלקוחות בטלפון 052-8281885 בימים א’-ה’ בשעות 09:00 – 17:00, לאחר שעות אילו, ניתן לשלוח אלינו מייל בכתובת: service@better-sleep.co.il ואנו נחזור אליך תוך 24 שעות לטיפול בשנוי מועד האספקה.

11. אבטחת מידע

כמובן, האתר מאובטח באמצעות הצפנת SSL , המידע אודות הפעולה מוצפן בהתאם להנחיות תקן PCI הבינלאומי, כל התקשרות בין הדפדפן שלך לאתBetter -Sleep הינה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע שמועבר בין הדפדפן לאתר. האתר עומד בתקני האבטחה המחמירים ביותר, כך שמובטח לכם שהליך הקניה נעשה באופן המאובטח והחסוי ביותר.

אל חשש, שגיאה מעין זו קשורה לאנטי -וירוס המותקן במחשבכם האישי, בד”כ ההודעה מופיעה כאשר פג תוקפו של האנטי – וירוס. יש לחדש את תוקף רישיון האנטי וירוס או להזמין ממכשיר אחר שבו הוא אינו מותקן.

12. החזרות, החלפות, וביטולים

ניתן להחליף פעם אחת מזרן זוגי במידות סטנדרטיות תוך 120 יום מקבלתו ובתנאי התנסות מינימום של 4 שבועות, מוצרי טקסטיל כמו כריות, ריפודיות , שמיכות ומצעים ניתן להחזיר תוך 14 יום עפ”י חוקי הגנת הצרכן ובתנאי שלא נעשה בהם שימוש ונשארו באריזתם המקורית. שידות ובסיסים לא ניתן להחזיר אלא אם כן לא הורכבו ונשארו באריזתם המקורית. ראה תנאי החזרה בתקנון: Better-Sleep> . לביצוע החזרה יש להתקשר למח’ השירות בטלפון 052-8281885 בימים א’-ה’ מ09:00 – 17:00, לאחר שעות אילו ניתן לשלוח מייל לכתובת:  service@better-sleep.co.il  ואנו נחזור אליך תוך 24  שעות לטיפול בהחזרה ובתנאיה.

טרם אספקה ניתן להחזיר או להחליף פריט שהוזמן ולקבל את כספכם, חזרה. אם תהיו מעוניינים בפריט אחר תקבלו קרדיט לרכישה נוספת בסכום הפריט 
אותו החזרתם, לחלופין תוכלו לקבל זיכוי כספי מלא בהתאם לתקנון Better-Sleep. יש להתקשר למח’ השרות בטלפון 052-8281885  בימים א’-ה’          מ 09:00 – 17:00 לאחר שעות אילו ניתן לשלוח מייל לכתובת: service@better-sleep.co.il   אנו נחזור אליך טלפונית תוך 24 שעות לטפול בנושא בהקדם.

מוביל מורשה של BETTER-SLEEP יגיע לביתכם לאחר תיאום להחלפת המזרן הזוגי, עלות החלפת המזרן היא 200 ש”ח. החלפת מזרן זוגי בישובים מרוחקים ובכללם באזורי הבקעה והערבה, ישובים דרומית מבאר שבע, ישובי אצבע הגליל ורמת הגולן כרוכה בעלות של  300 ש”ח. לא ניתן להחליף מזרן זוגי באופן עצמאי.

לאחר פנייתכם לשירות הלקוחות ואישור ההחלפה ייקח לנו עד 14 ימי עסקים לתאם אתכם את החלפת המזרנים.

אין צורך בכך, המזרן לאחר “שהתנפח” לגודלו הטבעי אינו יכול להידחס חזרה לקופסא, ניתן לזרוק את הקרטון (באחריותכם) לפח מחזור מתאים הקרוב לסביבתכם.

ניתן להחזיר כל מוצר (בכפוף לתקנון וחוקי הגנת הצרכן), גם כזה שנרכש במבצע, בתמורה לפריט המוחזר תוכלו לקבל קרדיט לקניה נוספת באתר או לחלופין לקבל החזר כספי. ההחזר הכספי יהיה בניכוי 5% מסכום הרכישה בפועל או בניכוי 100 ₪ (הנמוך מבניהם) ובגין הובלה חזרה בניכוי 200 ש”ח (לישובים מרוחקים בגין 300 ש”ח). בהחזרת פריט שנקנה בהנחה באמצעות קופון שווי ההחזר הכספי או הקרדיט באתר יהיה שווה לסכום ששולם נטו לאחר הנחה.

אם החלטתם להחליף את המזרן (מזרן זוגי בלבד) בתוך תקופת ההסתגלות עלות ההחלפה תהיה 200 ש”ח בגין דמי הובלה והחזרה. לישובים מרוחקים ובכללם אזורי: הבקעה והערבה, ישובים דרומית מבאר שבע, ישובי אצבע הגליל ורמת הגולן עלות ההחלפה הינה 300 ש”ח.

הזיכוי מתבצע תוך 30 יום מיום החזרתו בפועל ועפ”י נוהלי חברת האשראי.

לתיאום החלפת מוצר יש להתקשר לשירות הלקוחות , שירות הלקוחות פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 09:00 – 17:00 בטלפון 052-8281885.כן ניתן לשלוח אלינו מייל בכתובת service@better-sleep.co.il ונטפל בבקשתכם לשביעות רצונכם במידת האפשר. 

החלפת מוצר תעשה בכפוף לתקנון ותנאי האחריות של Better- Sleep לצורך אישור החלפת המוצר יש לפנות למח’ שירות הלקוחות בטלפון 052-8281885, השירות פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 09:00 – 17:00 כן ניתן לשלוח אלינו מייל בכתובת:service@better-sleep.co.il ואנו נטפל בבקשתכם בהקדם האפשרי.

13. מבצעים / קופונים/ חשבון אישי

מזל טוב, קבלתם מאיתנו מייל עם הנחה מיוחדת לפי תאריך הלידה אותו הזנת בעת ההרשמה לאתר. מיום קבלת המייל יש לך 30 ימים לעשות שימוש בקופון ההנחה שהוא חד פעמי. לאחר שהחלטת מה ברצונך לרכוש והוספת את הפריטים לעגלה , יתבצע מעבר לדף הקופה, בדף זה קיימת האופציה להכניס את קוד הקופון שברשותך ( עושים העתק> הדבק) מהקוד שבמייל אל משבצת הקופון שבאתר, לוחצים “אישור” וההנחה תתעדכן ותנוכה מסכום הזמנתך.

נהדר!, קבלת מאיתנו מייל עם קופון הנחה שווה ערך כספי, קופון זה ישמר  לזכותך בחשבון אותו תפתח  באתר החברה, ניתן להשתמש בו עד שנה מקבלתו. (אם אין לך חשבון באתר יש קודם ליצור אחד) יש להיכנס לחשבון שלי ” להקליד פרטים ולהזין את קוד הקופון שקיבלת במייל  (ניתן לבצע גם בפעולת העתק> הדבק) לאחר לחיצת “אישור” יתרת הקרדיט בחשבונך תתעדכן וסכום הקופון יכנס לחשבונך. ניתן יהיה לנצלו כאמור עד שנה מקבלתו.

לא ניתן להמיר חשבון קופונים לכסף, ניתן לנצלו רק במסגרת רכישות באתר Better -Sleep.

לעתים כן ולעתים לא, אפשרות שימוש בחשבון הקופונים במחירי מבצע תהיה כתובה בתקנון כל מבצע באופן פרטני.