החזרות וזיכויים

מעוניינים להחזיר? לפניכם נהלי ההחזרה:

1.האמור להלן כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981
2. ניתן לבצע ביטול של ההזמנה, עפ”י הפירוט להלן: במקרה זה הזיכוי יועבר לכרטיס האשראי של המזמינ/ה ,בהתאם לנוהלי חברות האשראי.
3.ביטול לפני שליחת המשלוח- במצב זה יוחזרו הכספים ששולמו ללקוחות, כולל דמי משלוח.
4.ביטול לאחר שהמוצר נשלח במידה ולקוח/ה ביטלו הזמנה לאחר שהמוצר נשלח אליהם, יינתן זיכוי כספי מלא ( בניכוי עלויות המשלוח), רק לאחר שהתקבל המוצר חזרה במחסני החברה. כל זיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש/פגם/נזק עם התווית ובאריזתו כפי שהתקבל.
5.החלפת מזרן- מזרן זוגי המוחלף במסגרת 120 לילות ניסיון, ניתן יהיה להחלפה לפחות לאחר 30 לילות ניסיון המזרן חייב להיות נקי מכתמים וריחות. החלפת מזרן זוגי כרוכה בדמי הובלה  בשיעור של 200 ש”ח לפריט, או 300 ש”ח לפריט  בהחזרה מאזורים מרוחקים כהגדרתם בתקנון. באפשרותה של החברה לבקש מהלקוחות המעוניינים בהחלפת המזרן, תצלומים המעידים על מראה המזרן,  על מנת לאפשר איסוף והחזרה במהירות האפשרית.
אופן החזרת מוצר טקסטיל אפשר להחזיר כל מוצר טקסטיל שהחזרתו אושרה מראש לאחת מחנויות Simply-Wood , או למחסני החברה ב- א.ת המזרחי כפר סבא.
החזרת מזרנים, בסיסים ושידות אשר החזרתם אושרה מראש- תתבצע בתיאום מראש באמצעות מוביל מורשה.
6.מועד החזרת מוצרים מאושרים- מזרנים, בסיסים ושידות (אשר החזרתם אושרה), תתבצע ע”י החברה, ללא עיכוב ולא יאוחר מ14 ימי עסקים מהתאריך בו אושרה ההחזרה.
7.אישור החזרה- החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים המוחזרים ואישור החזרתם, ניתן להחזיר כל פריט שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית תוך 14 יום מקבלתו.
8. למוצרים שנרכשו בהנחה מיוחדת כפגומים או מתצוגה AS IS לאחר שנבחנו בחנות ע”י הלקוחות לא תתאפשר החלפה/ החזרה ולא יינתן זיכוי כספי בעבורם.
9. זיכוי בגין ההחזרה- יתבצע רק במידה שהפריט יוחזר ללא שימוש/פגם/נזק, עם התווית והאריזה כפי שנרכש, במידה והמוצר  (למעט מזרנים זוגיים במסגרת 120 לילות ניסיון שניתן להחליפם) לא הוחזר כפי שצוין לעיל,לא יינתן זיכוי כספי ולא שובר זיכוי בגינו.                                                                                                                                                                  10.אישור החזרה– החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים המוחזרים ואישור החזרתם, ניתן להחזיר כל פריט שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית תוך 14 יום מקבלתו.
11.זיכוי כספי- יינתן רק עבור פריטים שנרכשו ולא עבור מבצעים או מתנות,למוצר שנרכש במסגרת מבצע (כמו חבילות מבצע)  ינתן זיכוי בניכוי ההנחה שהתקבלה במסגרת המבצע או החבילה ובניכוי 200 ש”ח בגין הובלה חזרה. ניתן לקבל זיכוי כספי עד חודש, מיום ביצוע העסקה בכרטיס אשראי (למעט מזרנים זוגיים בגינם ניתן לקבל זיכוי במסגרת “120 לילות ניסיון”, אך לא פחות מ-30 לילות ניסיון)
כרטיסי דיירקט ונטענים- לא ניתן לזכות כרטיס דיירקט או כרטיסי אשראי נטענים, בעלי כרטיס דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.
מוצרים שנרכשו בהנחה כחלק מ SALE או עודפים– ניתן להחזיר תוך 7 ימי עסקים, הלקוחות יקבלו החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט, או בניכוי של 100 ש”ח, הנמוך מבניהם. לקבלת זיכוי כספי- למימוש באתר ( קרדיט),שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם, ללא ניכוי כלשהו.