דוגמנית על מצעים

Better-Sleep – מביאה לישראל את בשורת הדור החדש לעולם השינה המודרני, מחקרים וניסיון בינלאומי ב- 5 השנים האחרונות הוכיחו כי דגם מזרן איכותי אחד הבנוי היטב נותן מענה לשינה נוחה ומושלמת לכולם.

לא עוד כיתות רגליים מחנות לחנות, "התנסות" קצרה של מס' דקות על עשרות דגמי מזרנים, סיפורי " אלף לילה ולילה " על " טכנולוגיות ותכונות " הנסתרות מבינתנו. לא עוד מחירים מופקעים הגדלים והולכים ככל שהסיפור של המותג ,הגימיקים ואיש המכירות "מוצלחים" יותר. כלל הטכנולוגיות המשמשות ליצור מזרני איכות זמינות היום לכל יצרן המכבד את עצמו, השאלה היא איך מנגישים לנו ידע זה בצורה מושלמת , הוגנת ומכבדת.

Better-Sleep – הוא מותג אונליין המתמחה בעולם השינה על כל היבטיו, אנו המייסדים מבית Simply-Wood בעלי ניסיון של 30 שנים ביצור ושווק מזרני איכות, כן בתחום מוצרי הנוחות והטקסטיל ההיקפיים (כריות, שמיכות ומצעים) ובתחום הבסיסים והמיטות , שמנו לנו למטרה להנגיש לכלל הציבור בישראל את כל האמצעים והמוצרים הדרושים לשינה מושלמת . כולם מבוססי איכות, במחירים שפויים , הוגנים וברי השגה הנותנים ערך ותמורה אמיתית.

המוצרים זמינים במלאי וניתנים להזמנה אונליין ולאספקה תוך שבוע ימים, למזרנים מובטחים 120 לילות ניסיון ו- 12 שנות אחריות.

בנינו מזרן עילית זה ואת יתר מוצרי "שביעיית החלומות" משום שאנו מאמינים ששינה טובה היא בסיס לערנות ופוריות ולחיים בריאים . הננו מבטיחים לכם חווית אונליין וחווית קניה מענגת בכל אחד משלבי ההזמנה והאספקה עד לחוויית שנת לילה מושלמת.

Better-Sleep - בונים סביבת שינה מושלמת עבורכם

משך ניסיוננו ומחקרינו למדנו שישנם 4 גורמי מפתח המשפיעים על איכות שנתנו:

נוחות , תמיכה , אוורור, אורך חיי המוצר.

הבסיס, המזרן והמצעים יחד חייבים להציע נוחות מפנקת, תמיכה נאותה עם תחושת ציפה מתמדת, ולהישאר מאווררים ומבטיחים זרימת אוויר משך שנת הלילה וכמובן לשרתכם לאורך שנים.

לקראת הקמת המותג Better-Sleep "בילינו" בשנתיים האחרונות במחקרים , בניית אבי טיפוס , ביקור במפעלים ועריכת סקרי נוחות אנושיים על מס' רב של דגמים באופן בלתי נעזר על מנת להגיע לדגם המזרן האולטימטיבי בנוחותו והנכון לכם הציבור בישראל.

במקביל בחנו מס' גדול של חומרים והרכבים ל -3 דגמי כריות נבחרות וכן הרכבים מיטביים של שמיכות חורף וקיץ המתאימות לתנאי האקלים הישראלי. כל המצעים, השמיכות, הכריות והריפודית עטופים בבד 100% כותנה איכותית צפופה (TC 300) באריגת פרקל. לא עשינו שום קיצורי דרך ועיגולי פינות.

אנחנו Better-Sleep כאן, על מנת לשרת אתכם ולהבטיח שינה מושלמת לאורך שנים , ממש כמו שעושה זאת Simply-Wood חברת האם מזה 23 שנים בתחום העיצוב וריהוט הבית.

שלכם באמונה,

משפחת המייסדים
Better-Sleep